Wspólnie pomóżmy Ukrainie!

Niewyobrażalna tragedia, która spotkała naszych wschodnich sąsiadów budzi w nas ogromne współczucie.

Chcemy poinformować, że ze sprzedaży każdego biletu za pośrednictwem bileterii TMETICKETS.COM postanowiliśmy przekazać 20 zł na wsparcie Polskiej Akcji Humanitarnej, która niesie stałą pomoc osobom z Ukrainy.

Na stronie zakupu biletów TMETICKETS.COM uruchomiliśmy licznik z funduszami, którymi wesprzemy tę organizację.

Polska Akcja Humanitarna wykorzysta zebrane środki do niesienia pomocy po obu stronach granicy. Jest jedyną polską organizacją obecną w Ukrainie.

Polska Akcja Humanitarna

ZEBRALIŚMY:

4 960,00 zł

Wspólnie tworzymy coś naprawdę WIELKIEGO! Bądźmy razem!
Do zobaczenia w Gliwicach!

Historia Above & Beyond

Jono, Tony i Paavo czyli Above & Beyond od dwóch dekad są w czołówce muzyki elektronicznej. Mają rzesze fanów na całym świecie.

Założyciele kultowych wytwórni płytowych Anjunabeats i Anjunadeep oraz gospodarze cotygodniowego programu radiowego, który w każdy piątek dociera do milionów miłośników dance’u (Group Therapy). Trio zdobyło dwie nominacje do nagrody GRAMMY™ za hymn „Northern Soul” feat. Richard Bedford i „We’re All We Need” feat. Zoë Johnston. W 2018 roku czwarty elektroniczny album zespołu, „Common Ground”, zadebiutował na trzecim miejscu listy Official Billboard Album Chart.

Brytyjska „biblia muzyczna” – Q Magazine, określił ich „największym na świecie kultowym zespołem”.

Godna pozazdroszczenia lista koncertów Above & Beyond. Występowali w najbardziej pożądanych, historycznych miejscach, takich jak Madison Square Garden w Nowym Jorku, The Hollywood Bowl, Sydney Opera House, Royal Albert Hall w Londynie, Red Rocks Amphitheater. Ich występy festiwalowe na Huntington Beach w Los Angeles i w The Gorge Amphitheatre w stanie Waszyngton biły rekordy frekwencji

Po pierwsze autorzy piosenek, po drugie producenci. Niezachwiane zaangażowanie Above & Beyond spowodowało, że ich kariera jest na takim poziomie, o którym wielu współczesnych artystów muzyki elektronicznej może tylko pomarzyć. Wydali cztery uznane albumy studyjne, 14 albumów kompilacyjnych, dwa albumy „akustyczne” i samodzielny album do jogi i medytacji.

Above & Beyond

Timetable

Open door

Amy Wiles

Pretty Pink

GVN b2b Aname

Genix

Above & Beyond

Nitrous Oxide b2b Sunny Lax

Partnerzy

Bilety

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Bilety Dreamstate

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Bilety Dreamstate

Kontakt

z organizatorem

Organizatorzy

TME
Anjunabeats Europe
Involved Management

Email

[email protected]

Media, akredytacje
[email protected]