GVN

GVN to producent z Liverpoolu, urodzony w Derry w Irlandii Północnej. Współpracował z Third Party, wydawał w wytwórni Martina Garrixa i był wspierany przez Pete’a Tonga i Danny’ego Howarda z BBC Radio 1.

Po raz pierwszy wprowadzony do Anjunabeats przez Marcusa Schössowa, zaczął działać. W kwietniu 2021 współpracował z Gardenstate przy wydaniu 700. wydawnictwa Anjunabeats „Take Me There”. Został również wydany w serii Anjunabeats Rising EP, platformie dla nowych i wschodzących talentów. Jego utwory często pojawiały się w relacjach BBC Sport z mistrzostw UEFA Euro 2020.

Występował podczas transmisji na żywo dla DJ Mag w 2022 roku, a także na scenie Creamfields Above & Beyond, Ministry of Sound Club, The Steel Yard, Nighttales i nie tylko. Jego pełne energii, transcendentalne sety przyciągają uwagę wielu, gdy stara się łączyć breakbeat i trance, zwłaszcza poprzez swoje produkcje.

Jego najnowsza solowa EP-ka, wspierana przez Armina Van Buurena, pokazuje, że to tylko wierzchołek góry lodowej tego, co ma do zaoferowania w tym roku.

Podziel się