Pretty Pink

Pochodząca z lasów Harzu w Niemczech, Pretty Pink odcisnęła swoje piętno w naturalnym brzmieniu deep i tech house.

Ta doświadczony niemiecka DJka, artystka i producentka przykułz uwagę publiczności na całym świecie dzięki niesłabnącemu zapałowi i pasji do swojego rzemiosła. Z ciągle zmieniającym się, ale spójnym dźwiękiem, zawsze stara się znaleźć sposób, aby podnieść swój kunszt na wyższy poziom.

Zadebiutowała w 2013 roku niezapomnianym remixem „Get Lucky” Daft Punk, który przyciągnął uwagę sceny deep house. Dzięki produkcjom, publikowanym na Armada, Found Frequencies, Suara i nie tylko, dyskografia Pretty Pink robi wrażenie, które zadowoli miłośników muzyki elektronicznej na całym świecie. Występowała na scenach w ponad stu miastach na całym świecie i planuje wkrótce muzyczną podróż do Ameryki Północnej.

Jej awans na szczyt jest wynikiem jej wszechobecnej etyki pracy. Po zdobyciu milionów odsłuchań na wszystkich platformach streamingowych, stworzyła własną wytwórnię płytową WANDERLUST, dwutygodnik Radioshow DEEP WOODS oraz własne marki eventowe Pretty Pink. To sprawiło, że ​​jej praca stała się niekończącą się imprezą.

Przy wsparciu wybitnych publikacji, takich jak Dancing Astronaut, EARMILK, WARP, Magnetic Magazine, czyli DJ Mag Mexico, Pretty Pink ugruntowała swoją pozycję w czołówce. Jej płyta „PURE” w 2018 r. zyskała wsparcie ze strony największych graczy w branży, Lane 8, The Mambo Brothers, Lost Frequencies i WhoMadeWho i wciąż wspina się na Beatport Top 100. Jej najnowszy utwór „OVERRATED” (Found Frequencies Records), zyskał ponad 500k streamów już po miesiącu na Spotify! Nie ma wątpliwości, że Pretty Pink jest gotowa dowodzić sceną nie tylko w Niemczech, ale w skali globalnej.

Podziel się