Aly & Fila

Gorące jak Sahara i wysokie jak piramidy. Są jedynym duetem, który odniosł spektakularny sukces, pochodzącym z duchowych krain Egiptu. Od Morza Śródziemnego po Redand, od Kairu, aż do głębi Synaju, zbudowali ogromną, niezwykle lojalną krajową grupę fanów.

Przeszli do historii i po występach u boku takich artystów jak Sting, Madonna i wielu innych. Wystąpili i byli gospodarzami własnego Future Sound of Egypt Event przed Wielkimi Piramidami w Gizie w Egipcie.

W 2020 roku Aly i Fila zostali wybrani w audycji radiowej A State of Trance Armina Van Buurena „The Tune of 2020” za współpracę z Plumb – Somebody Loves You, a także z tym samym utworem Aly & Fila i ich wytwórnia Future Sound of Egypt stali numerem 1 na głównej liście Beatport we wszystkich gatunkach muzyki tanecznej.

W 2020 roku Aly & Fila po raz piąty w ciągu ostatnich 7 lat zdobyli pierwsze miejsce wśród DJ-ów Trance Podium Awards.

W 2019 roku Aly i Fila zostali wybrani jako DJe numer 1 trance podczas DJ Awards, a także DJe numer 1 w plebiscycie Trance Podium Top 100 DJ Poll. W tym samym roku Aly & Fila występowali na największych imprezach i festiwalach na świecie, takich jak Tomorrowland, Electric Daisy Carnival Las Vegas, Creamfields, EDC Mexico, ASOT 900, BeyondWonderland SoCal, Dreamstate SoCal, Dreamstate, Ibiza Residency at Shine i wiele innych na całym świecie.

Marka Future Sound of Egypt Aly & Fila przez ostatnie 3 lata gościła również własną scenę na słynnym na całym świecie festiwalu Tomorrowland w Belgii.

Aly & Fila od 11 lat są obecni w rankingu DJ Mag Top 100 Poll.

W 2021 roku Aly & Fila nadal promowała swoje marki na całym świecie, wydając kilka singli, w tym współpracę z Arminem Van Buurenem

W grudniu 2021 Aly & Fila po raz trzeci z rzędu została wybrana jako DJ numer 1 w plebiscycie Trance Podium Top 100 DJ Poll

Również w grudniu 2021 roku, drugi rok z rzędu, Aly & Fila została wybrana melodią roku w audycji radiowej State of Trance za współpracę z Arminem Van Buurenem, z udziałem Kazi Jay „For All Time”

Podziel się