Giuseppe Ottaviani

Uosobienie energii muzyki trance zarówno w podejściu, jak i w produkcji.

Włoch Giuseppe Ottaviani od dawna uważany jest za jednego z najlepszych w tym gatunku cudownych i płodnych twórców. Od najwcześniejszej pracy studyjnej jest synonimem wybitnego transu. W ciągu ostatniej dekady trzy wersje jego projektu Giuseppe Ottaviani Live od nowa ustaliły, co może zrobić DJ. Projekt dodał dynamiki największym festiwalom muzyki elektronicznej, takim jak Tomorrowland, Dreamstate, EDC, ASOT czy Transmission.

Jego występy to korowody klubowych hitów, z których 'Linking People’, 'Through Your Eyes’, 'Ready’, 'Angel’ and 'No More Alone’ to dopiero początek.

Latem 2019 roku, swoim czwartym albumem, Giuseppe fundamentalnie zmienił reguły gry, łamiąc bariery producent/odbiorca.

Giuseppe zawsze stawiał na produkcje w swojej karierze muzycznej. Czerpiąc z pozornie nieograniczonych zasobów inspiracji i z pasji tworzy, eksperymentuje i sam sobie stawia wyzwania. Jego dyskografia to obecnie prawie 80 produkcji i ponad 60 remiksów. Swoje albumy wydaje w Black Hole Recordings, Armada, FSOE, Subculture i jego własne GO Recordings.

Jego najnowszy album Evolver (2019) to kolejna zmiana w podejściu do produkowania muzyki elektronicznej. Album zebrał wiele pochwał za niezwykłe podejście do muzyki klubowej. Magazyn MIXMAG napisał: „To, co zaczęło się jako prosta improwizacja, zakończyła się całkowitą przebudową procesu twórczego Giuseppe Ottavianiego. Biorąc pod uwagę proces twórczy, pełen ciepła 'Envolver’ jest z natury klubowy.

Czerpiąc ze swojego ogromnego repertuaru utworów, Giuseppe podczas występów na żywo znalazł się w sytuacji, w której mógł się właściwie odwrócić od miksera. I to było dla niego za mało, chciał stworzyć większy związek pomiędzy DJem i odbiorcami. Spakował więc do walizki przenośne studio i pojechał w trasę. W ten sposób powstał projekt LIVE!

W Gliwicach Guseppe zaprezentuje Live! 3.0. W tej wersji nie tylko będzie można delektować się tworzoną na żywo na dekach, klawiszach i perkusji muzyką, ale też efektami wizualnymi i świetlnymi.

Podziel się