Simon O’Shine

Simon O’Shine to polski producent muzyczny oraz DJ, który wyrobił sobie uznanie na scenie muzyki elektronicznej, a konkretnie – trance. Znany na całym świecie przede wszystkim z orkiestralnych, pełnych emocji produkcji, które przez lata nam dostarcza. Nie ogranicza się jednak do konkretnego stylu, czego rezultatem są liczne muzyczne eksperymenty w jego bogatej już dyskografi.

Występuje obok najsławniejszych gwiazd muzyki trance, w największych światowych festiwalach takich jak Electric Daisy Carnival czy Dreamstate California organizowanych przez Insomniac – największą światową markę w branzy muzyki elektronicznej, Luminosity Beach Festival, Electronic Family jak i samodzielnie, dając popis na scenach w USA, Meksyku, Argentynie, Australi czy paostwach europejskich.

Jego produkcje wspiera sam Armin van Buuren, który promuje muzykę naszego rodaka zarówno na swoich trasach koncertowych ( między innymi „Armin Intense” ), w audycji A State of Trance czy licznych kompilacjach CD (Universal Religion Compilations/A State of Trance YearMix) wydanych pod szyldem Armada Music. Doceniany również latami przez egipski duet Aly & Fila czy Paul van Dyk’a trafia do coraz szerszej publiczności, poprzez swój indywidualny, charakterystyczny przekaz.

Podziel się