Will Atkinson

Podczas gdy innych ograniczają gatunki muzyczne, Will Atkinson jest wolny, odmawiając dostosowania się.
Tech, trance, techno, progressive, acid, melodyjny czy eksperymentalny…?

Jest nimi wszystkimi – i znacznie więcej.
Gatunki oznaczają zasady, a Will Atkinson nie jest zwolennikiem zasad.

Talent Willa jest jego siłą napędową. W połączeniu z jego bardzo zabawnymi i humorystycznymi kanałami w mediach społecznościowych – w końcu mamy artystę tętniącego kolorami, który oferuje bardzo potrzebną alternatywy dla szarej i monotonnej codzienności, od której tak wielu jego rówieśników stara się oderwać.
Will Atkinson to osoba, która łączy futurystyczne obrazy muzyczne dla porzuconego pokolenia, tworząc arcydzieła, a następnie dodając szczypty czystego szaleństwa. Za to kochają go fani. Szkot, który zaczął miksować płyty w wieku 7 lat, jest odpowiedzialny za 14 numerów 1 w Beatport i ponad 100 nadawanych przez BBC Radio 1. Teledysk do singla Willa Pat Butcher (Beatport numer 1 przez 3 tygodnie) wygenerował 1,6 miliona wyświetleń w ciągu pierwszych 48 godzin.

Obszerna dyskografia Willa jest listą pełną hitów i hymnów. Seventh Heaven, Didgeridoo, Autobahn, Fired Up, Leave A Message, Bloody Nora, Chasing After You, Lies Cost Nothing, Pat Butcher, Victims, Numb The Pain, Subconscious, Mesmerize (ft Rowetta from The Happy Mondays), The Gamer Changer, Fresh Meat… produkcje definiujące wszystkie gatunki, okupujące szczyty list przebojów, kultowe tytuły, które ustawiają poprzeczkę nieprzyjemnie wysoko dla rywali Willa. Jeżeli jeszcze dodamy jego niesamowite remiksy wielkich hitów, takich jak JES – Imagination i Sunlounger Ft Zara – Lost…. jeśli chodzi o pisanie i produkcję – tego chłopaka śmiało możemy nazwać mistrzem.

Wydawał we wszystkich najbardziej prestiżowych wytwórniach: VII, Subculture, Kearnage, FSOE, Spinnin’, Armada, Perfecto Fluoro, Blackhole i Vandit. Obecnie zapotrzebowanie na umiejętności produkcyjne Willa osiągnęło szczyt. Jego remiks JES – Imagination jest już jednym z największych przebojów 2019 roku, zajmując pierwsze miejsce na Beatport przez zdumiewające pięć tygodni.

Harmonogramu tras Willa wielu mu zazdrości. Był rezydentem na Cream Ibiza i regularnie grał na Tomorrowland, EDC Vegas, Coloursfest, Untold Festival, Unkonscious, EDC Mexico, Dreamstate, Beyond Wonderland , Creamfields, Luminosity, Electronic Family, BAT Buenos Aires, Subculture Australia, Paradigm Australia, Earthcore, Sunburn, A State of Trance i wiele innych.

Podziel się