Wspólnie pomóżmy Ukrainie!

Niewyobrażalna tragedia, która spotkała naszych wschodnich sąsiadów budzi w nas ogromne współczucie.

Chcemy poinformować, że ze sprzedaży każdego biletu za pośrednictwem bileterii TMETICKETS.COM postanowiliśmy przekazać 20 zł na wsparcie Polskiej Akcji Humanitarnej, która niesie stałą pomoc osobom z Ukrainy.

Na stronie zakupu biletów TMETICKETS.COM uruchomiliśmy licznik z funduszami, którymi wesprzemy tę organizację.

Polska Akcja Humanitarna wykorzysta zebrane środki do niesienia pomocy po obu stronach granicy. Jest jedyną polską organizacją obecną w Ukrainie.

Polska Akcja Humanitarna

ZEBRALIŚMY:

10 900,00 zł

Wspólnie tworzymy coś naprawdę WIELKIEGO! Bądźmy razem!
Do zobaczenia w Gliwicach!

Historia Dreamstate

#Dreamers, po premierze oraz spektakularnym sukcesie Dreamstate Europe 2019 czas na napisanie nowego rozdziału tej fantastycznej historii! 23 kwietnia 2022 roku w nowoczesnej Arenie Gliwice odbędzie się wydarzenie, które przeniesie Was w całkowicie inny wymiar! Nadchodzi Dreamstate Europe 2022 – produkcja ze wspaniałym line-up’em, która nie ma żadnych granic! Zapraszamy Was już teraz na niesamowitą przygodę, której gwarancją jest wielkiego rozmachu show, najlepsi światowi artyści i niebanalne pomysły!

Dreamstate Europe zadebiutował w kwietniu 2019 właśnie w Gliwicach. Oczekiwania były wielkie, ale w pełni im sprostaliśmy. Line-up, który składał się z 18 światowej klasy artystów oraz niesamowity spektakl świetlny sprawiły, że fani jednogłośnie okrzyknęli Dreamstate Europe 2019 czymś wyjątkowym, czego nigdy wcześniej w Polsce nie doświadczyli! Podziękowania i gratulacje, płynące z całego świata zmotywowały nas do jeszcze większych starań. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poprzeczkę zawiesiliśmy wysoko, ale wiemy, że nadszedł czas na napisanie nowego rozdziału na kartach trance’owej historii na świecie!

Timetable

Simon O’Shine

Nifra

Menno De Jong

Kai Tracid

Giuseppe Ottaviani LIVE 3.0

Markus Schulz present Down The Rabbit Hole

PvD

Aly & Fila

Key4050

Blastoyz

Will Atkinson

Partnerzy

Bilety

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Bilety Dreamstate

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Bilety Dreamstate

Kontakt

z organizatorem

Organizatorzy

TME
Insomniac

Email

[email protected]

Media, akredytacje
[email protected]